Respect de la bluevaler

Distribuiţi

bluevaler

Data de înscriere : 02/03/2010
    Varsta : 56
    Localizare : Galati

Respect de la bluevaler

Mesaj Scris de bluevaler la data de Mar Mar 02, 2010 9:20 pm

Salutare natiune!
    Ma numesc Vali, cind nu muncesc afara locuiesc in Galati, la 48 de ani consider ca traiesc a 2-a tinerete, in afara de filme ma mai pasioneaza internetul in totalitatea lui, muzica buna a anilor 60'- pina astazi, sportul, pescuitul sportiv!
    Ma puteti contacta oricind, sunt un tip deschis oricaror discutii care se pastreaza in limita decentei, chiar daca sunt in contradictoriu...

Cu stima,
    bluevaler
    teh_h
    Admin

Data de înscriere : 24/02/2010

Re: Respect de la bluevaler

Mesaj Scris de teh_h la data de Mar Mar 02, 2010 9:23 pm

Salut Vali, ma bucur sa vad un alt forumist cinefil aci la noi, care nu se afla la prima tinerete.Astfel, ne mai deschideti si noua (pustilor de pe forum) ochii atunci cand exageram.
    Ca tot veni vorba, mi-e dor de un pescuit.Mergeam cand eram mic cu tatal meu...ne trezeam dis de dimineata si nu prindeam mai nimic, dar veneam acasa fericit cu gandul ca maine ma trezesc iar dimineata sa merg la peste.

Welcome.
    Limited Edition

Mesaj Scris de Limited Edition la data de Mar Mar 02, 2010 9:23 pm

Bun venit si te salut !
    yzE_boy

Mesaj Scris de yzE_boy la data de Mar Mar 02, 2010 9:23 pm

Bun venit !
    NickGR

Mesaj Scris de NickGR la data de Mar Mar 02, 2010 9:26 pm

Bun venit si multi inainte.

bluevaler

Varsta : 56
    Localizare : Galati

Mesaj Scris de bluevaler la data de Mar Mar 02, 2010 10:28 pm

teh_h a scris:Salut Vali, ma bucur sa vad un alt forumist cinefil aci la noi, care nu se afla la prima tinerete.Astfel, ne mai deschideti si noua (pustilor de pe forum) ochii atunci cand exageram.
    Ca tot veni vorba, mi-e dor de un pescuit.Mergeam cand eram mic cu tatal meu...ne trezeam dis de dimineata si nu prindeam mai nimic, dar veneam acasa fericit cu gandul ca maine ma trezesc iar dimineata sa merg la peste.

Welcome.

Pescuitul este singurul care poate sa-mi incarce bateriile full! Mai ales iesirea anuala in Delta, cu un grup de prieteni(din liceu pastram relatii de amicitie) este evenimentul pe care il astept cu fiori si emotii mai mari decit astept revelionul sau ziua mea de nastere! Very Happy
    teh_h
    Admin

Data de înscriere : 24/02/2010

Mesaj Scris de teh_h la data de Mar Mar 02, 2010 10:34 pm

Delta? ai spus Delta? Very Happy pai te cred ca il astepti cu nerabdare...imi si imaginez gratarele care sfaraie, berile, prietenii Smile superb.

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Dum Sept 23, 2018 3:20 am