The Spy Next Door

Distribuiţi
    Cipo90

Data de înscriere : 02/03/2010
    Varsta : 28
    Localizare : Tg-Mures

The Spy Next Door

Mesaj Scris de Cipo90 la data de Mar Mar 02, 2010 7:08 pm

filmu asta ii super cine nu la vazut va putetzi uita ii super ok filmu !!!Very Happy

In aceasta “comedie de actiune” personajul lui Jackie Chan este un agent secret rugat sa aiba grija de copii vecinilor. Ceea ce se anunta un simplu “babysitting” se transforma intr-o aventura plina de suspans in momentul in care unul dintre copii descarca de pe internet un cod secret, pe care cei pagubiti il vor cu inapoi cu orice pret. Agentul nostru secret este pus in situatia de a proteja copii venicilor de o serie de indivizi pusi pe rele, si de a folosi respectivul cod pentru a dezvalui o conspiratie…
    teh_h
    Admin

Data de înscriere : 24/02/2010

Re: The Spy Next Door

Mesaj Scris de teh_h la data de Mar Mar 02, 2010 7:12 pm

Este un film clasic de-al lui Jackie, trebuie sa il indragesti pe el si automat iti place si filmul.
    Cipo90

Varsta : 28
    Localizare : Tg-Mures

Mesaj Scris de Cipo90 la data de Mar Mar 02, 2010 7:17 pm

Credema din greseala am dat peste film !!! La inceput mi sa parut mai ciudat filmu !!! Dar dupa vre'o 15 minute de vizionare a inceput sa imi placa !!Very Happy

Ultima editare efectuata de catre Cipo90 in Mar Mar 02, 2010 7:34 pm, editata de 1 ori
    Mihai

Mesaj Scris de Mihai la data de Mar Mar 02, 2010 7:33 pm

Imi place cum suna. O sa imi fac o lista cu filmele pe care le recomandati si le voi viziona cand voi avea timp. Greu e cu scoala.

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Lun Dec 17, 2018 7:42 am